Kariéra

Dělník/dělnice do výroby

Hledáme dělníka/dělnici do výroby v hlavním pracovním poměru.

Náplň práce:

  • Pouze ranní směna od 6:00 do 14:30 hod.
  • Různorodá práce / každá práce (zakázka) je originál
  • Svařování plastů – zaškolíme, naučíme
  • Práce s ručním elektrickým nářadím

Naše požadavky:

  • Střední vzdělání s vyučením / s maturitou (ideální jsou zámečníci, instalatéři, truhláři a stolaři)
  • Manuální zručnost
  • Základní znalost čtení ve výkresech
  • Znalost anglického jazyka vítána – není podmínkou

Nabízíme:

  • Pracovní smlouva na dobu neurčitou
  • Stabilní a dlouhodobé zaměstnání v prosperující české firmě
  • Podíly na hospodářském výsledku
  • Příspěvek na stravné
  • 25 dní dovolené
  • Přátelský kolektiv

Procesní inženýr / procesní inženýrka

Hledáme procesního inženýra / procesní inženýrku v hlavním pracovním poměru (i zkráceném).

  • Řešení eliminace škodlivin zejm. plynných
  • Softwarové výpočty chemické i pevnostní
  • Technické podklady nabídek

  • VŠ chemického směru, nebo SŠ s praxí v oboru
  • Uživatelská znalost práce na PC
  • Angličtina – minimálně pasivně